Menu
Zapri
Nova, daljša blazina Corona, ki nudi še več udobja med vadbo ali otroško igro! BREZPLAČNA DOSTAVA + DARILO:pilates žogica
Prodajalec: Airex
Izdelek trenutno ni na zalogi. S klikom na gumb nam pošljite sporočilo in odgovorili vam bomo kdaj bo na voljo ali vam priporočili podoben izdelek.
Airex® blazina Corona je najbolj priljubljena Airex® blazina. Odlikujejta jo širina 100 cm in debelina 1.5 cm ter za 15 cm večja dolžina od običajne Corone. Poleg udobnosti je vadba na blazini efektivna, primerna je tudi za terapijo, vadbo in igro. Zaradi njene edinstvene sestave in velikosti je dovolj plovna, da na vodi drži odraslo osebo. Posebej jo priporočamo za igro in motorični razvoj dojenčkov in otrok.
Mere: 200 X 100 X 1,5 cm; Teža: 4,3kg
Barva: antracit (opomba: blazina je v resnici malo svetlejše barve kot na fotografiji) ali modra
DOSTAVA JE BREZPLAČNA.
Zakaj Airex
Airex® blazine so vzdržljive in edinstvene. V terapiji, športu in rekreaciji so poznane in cenjene kot najbolj kakovostne blazine. Izkušnje in odlična švicarska kakovost občutno vplivajo na razvoj Airex® proizvodov. Na uporabnost Airex® blazin je vplivalo tudi njihovo tesno sodelovanje z zdravniki, fizioterapevti, fitnes inštruktorji, vrhunskimi športniki in športnimi organizacijami. Inovativen, zaprto celičen material Airex® blazin je plod dolgoletnih izkušenj. Ekstremno vzdržljiv material je topel, mehak, blaži udrace in nudi dobro uporo. Omogoča efektivno vadbo, ki je hkrati blaga za sklepe, vezi in mišice.
![]() |
![]() |
![]() |
Fizian d.o.o.
Dolenje Ponikve 34
8210 Trebnje
Fizian d.o.o. © Vse pravice pridržane.
Izdelava spletnih strani:Izdelava spletnih strani - Spletna postaja
Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje
Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.